سونوگرافی سروش » سونوگرافی » زمان مناسب سونوگرافی زنان
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

زمان مناسب سونوگرافی زنان

زمان مناسب سونوگرافی زنان

زمان مناسب سونوگرافی زنان را در این بخش قرار می دهیم تا اطلاعات شما را در این خصوص را پاسخ دهیم .

سونوگرافی در بررسی مسائل بارداری و بیماری های مربوط به زنان بسیار موفق عمل کرده است .

سونوگرافی سروش (سونوگرافی غرب تهران ) در این مواقع بسته به اینکه پزشک چه سونوگرافی را تجویز نموده است ،برای بانوان سونوگرافی را انجام می دهد ، معمولا نیاز است که بانوان سونوگرافی تخمدان ها و سونوگرافی رحم و یا عکس از لگن را باید تهیه نمایند .

چه بیماری های را می توان در سونوگرافی تشخیص داد

  • عفونت دستگاه اداری
  • کیست خوش خیم تخمدان
  • کیست بدخیم تخمدان
  • غده های تخمدان

برای بانوان باردار تعیین جنسیت جنین و بررسی وضعیت جنین را می توان با سونوگرافی انجام داد .

معمولا سونوگرافی را از روی شکم انجام می دهند ، در مواقعی که نیاز است از نواحی داخلی واژن تصویر تهیه شود انجام سونوگرافی متفاوت است .

در سونوگرافی سروش (سونوگرافی غرب تهران ) برای تشخیص سرطان تخمدان و سرطان رحم از تصویر برداری این نواحی استفاده می کنند .

زمان مناسب برای سونوگرافی زنان

بسته به این بانوان به چه دلیلی به سونوگرافی مراجعه نموده اند زمان مناسب سونوگرافی برای آنها متغییر است ، برای بانوانی که می خواهند سونوگرافی NT را انجام دهند بهترین زمان انجام سونوگرافی هفته ۱۱ و هفته ۱۴ بارداری است که بسته به تشخیص پزشک این زمان نیز متغیر است .

اگر بانوان مشکوک به یک سرطان مانند سرطان تخمدان و یا سرطان رحم باشند بسته به اینکه بیماری در چه مرحله است زمان انجام سونوگرافی متغییر است .

زمان مناسب سونوگرافی زنان

در مواقعی که شخص مشکوک به سرطان است سریعا باید به انجام سونوگرافی پرداخته شود در نتیجه بهترین زمان سونوگرافی بسته به این که بانوان به چه دلیل سونوگرافی را انجام داده اند متغییر است .

 

سایر مقالات مرتبط به سونوگرافی :

سونوگرافی خوب در تهران

سونوگرافی NT

سونوگرافی

سونوگرافی بیضه

سونوگرافی دیسک کمر

سونوگرافی  تخمدان پلی کیستیک  

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر به گالری سایت مراجعه نمایید و یا در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید :

 

در خصوص اطلاعات سونوگرافی و یا جهت کسب نوبت می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :  ۴۴۱۶۲۱۲۶
۰۹۰۱۳۴۰۱۷۸

آدرس سونوگرافی سروش (سونوگرافی غرب تهران )

آدرس:بزرگراه ستاری جنوب، ابتدای بلوار فردوس غرب_بعد از تقاطع شهید ورزی

 

با تشکر مدیریت سایت دکتر محمد زاده سونوگرافی سروش در غرب تهران

 

 

دکتر زهره محمدزاده
دکتر زهره محمدزاده
تحصیلات دکتری عمومی از سال ۱۳۶۴ لغایت ۱۳۷۱، دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ درجه دکتری عمومی در سال ۱۳۷۱ طرح لایحه خدمت نیروی انسانی در منطقه محروم کلات نادری خراسان، آذر ۱۳۷۱ لغایت ۱۳۷۳ دوره رزیدنتی تخصصی رادیولوژی سونوگرافی، بیمارستان امام رضا(ع)، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مهر ۱۳۷۴ لغایت بهمن ۱۳۷۷ اخذ درجه دکتری تخصصی در رشته رادیولوژی سونوگرافی خدمت طرح ضریب K در شهرستان قوچان خراسان مرکزی گذراندن 25 دوره بازآموزی کنگره رادیولوژی سونوگرافی انجمن رادیولوژی ایران از سال ۱۳۷۹ لغایت ۱۳۹۴ گذراندن دوره های متعدد کنگره های بیماری زنان و مامایی و Breast گذراندن دوره ویژه ماموگرافی در تهران و مشهد گذراندن کنگره رادیولوژی شیراز گذراندن دوره های متعدد سالیانه رادیولوژی در تهران و سایر شهرها

مقالات مرتبط

سونوگرافی NT چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سونوگرافی NT چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سونوگرافی NT چیست و چگونه انجام می‌شود؟ اگر به تازگی متوجه شده اید که باردار هستید، حتماً به فکر غربالگری های سه ماهه اول و سه ماهه دوم می‌باشید تا از روند رشد فرزند...

سونوگرافی جهت تعیین جنسیت جنین

سونوگرافی جهت تعیین جنسیت جنین

سونوگرافی جهت تعیین جنسیت جنین چگونه انجام می‌شود؟ استفاده از سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین شامل استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا برای ایجاد تصاویری از جنین در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *